Wynajem - Rower Wodny H2O
KRÓTKI OPIS GALERIA
Nasze nowoczesne rowery wodne marki H2O CYCLE umożliwiają aktywny wypoczynek na szlakach wodnych Wielkich Jezior Mazurskich. Ciche i spokojne pływanie pozwala na pełny relaks na wodzie połączony z możliwością przebywania w strefach ciszy oraz odwiedzania miejsc niedostępnych dla łodzi motorowych.
Rower przeznaczony jest do pływania dla dwóch osób pedałujących z możliwością zabrania na pokład dwójki małych dzieci lub jednej osoby dorosłej. Znakomicie spisuje się na fali. Przy osiąganej prędkości podczas spokojnego pedałowania ok. 5 km/godz. możliwe jest przebycie w ciągu kilku godzin jednej z tras, które proponujemy poniżej:
  • trasa 1 - Mikołajki - Wierzba - Mikołajki - czas 3 godziny
  • trasa 2 - Mikołajki - Stare Sady - Mikołajki - czas 3 godziny
  • trasa 3 - Mikołajki - Jezioro Sniardwy - Popielno - Mikołajki - czas 4 godziny
  • trasa 4 - Mikołajki - Jezioro Bełdany - Galindia - Mikołajki - czas 4 godziny
Duża ilość przystani i miejsc godnych odwiedzenia sprawia, że każde pływanie będzie ciekawe i satysfakcjonujące a zabranie na pokład wyposażenia turystycznego znacznie poszerzy jego czas i zasięg. Dlatego śmiało możemy polecić także dłuższe wycieczki na trasie których mogą się znaleźć na przykład: Ruciane-Nida, leśniczówka Pranie, wieś Krzyże, wyspy na Jeziorze Śniardwy lub też w kierunku północnym Ryn i Zielony Gaj.